ההתפתחות הטכנולוגית המהירה בעולם הרפואי מקדמת ומשפרת את איכות החיים והטיפול הרפואי שניתן לקבל כיום בכל מקום בעולם. אמנם רמת הטיפול הרפואי הממוצעת עשויה להיות שונה מאוד ממקום למקום, אבל באמצעות מכשירים רפואיים קטנים יותר המאפשרים ניידות, ניתן לגשר על הפער בין שווקים מפותחים לשווקים מתפתחים. בנוסף, מטופלים ואנשי הצוות הרפואי בבתי חולים ברחבי העולם מוצפים כיום במספר רב של מכשירים, צגים וחוטים. המגמה במאמצי הפיתוח המובילים בתחום היא להפחית את העומס בסביבת הטיפול, תוך פישוט חוויית השימוש הכללית.

מגמה בולטת נוספת היא הזדקנות האוכלוסייה ברחבי העולם. עקב כך, מכשירים שהיו בעבר נחלתם של בתי חולים בלבד מוצאים את דרכם אל בית החולה, שם גובר הצורך בניידות ובקלות השימוש. בנוסף לעלויות הגבוהות הכרוכות באשפוזים, רבים מהסובלים ממחלות כרוניות מגלים שהאפשרות הזאת זולה ונוחה יותר. לנוכח המעבר הבלתי נמנע של ניהול הבריאות לידי המטופלים עצמם, יש להקטין את המכשירים כדי להתאים אותם לשימוש ביתי.

כבל רפואי, אמונים

כאשר מתכננים מכשיר במטרה להקטינו, נוטים לעתים להתעלם דווקא מהרכיבים הקטנים ביותר, כמו חוטים וכבלים. אך למעשה, אם מקטינים את הזרועות של המכשיר או את גוף המכשיר, יש להקטין גם את החוטים, הכבלים והקונקטורים על מנת להשיג את הגמישות והתנועתיות הנדרשות.

בישראל מספק גדול של חברות המפתחות מכשור רפואי המיושם בתחומים שונים ומגוונים ברפואה. החל מיצרני קטטרים, מוצרי הדמיה שונים, כלי ניתוח ועד לאינפוזיות “חכמות” , ציוד לרופא שיניים, ציוד רפואי אסתטי, מכשירי ניטור ובקרה לחולים גריאטריים וכו’. בכל התחומים האלה אנו עדים למזעור המוצרים ושיפור נגישותם לשימוש ע”י הצוות המטפל וכמובן לרווחת המטופל. כבלים, מעצם היותם אלמנט חיצוני המקשר בין המוצר למטופל או למוצר אחר הם מרכיב קריטי לעיתים בהתייחס לנוחות השימוש במוצר (הנדסת אנוש) וכמובן אמינות המוצר (אורך חיים ועמידות בסביבה סטרילית). חברת אמונים ליוותה בשנים האחרונות מאות לקוחות בתהליכי מזעור המוצרים שלהן וסיפקה מידע והמלצות שהובילו להגדרת הכבלים האופטימלים בהתאם ליישומי הלקוח. מידע הנוגע לבחירת מרכיבי הכבל, ביצועיו האלקטרוניים, כשירותו המכנית, הגדרת הקונקטורים המתאימים, עמידה בסטנדרטים רפואיים ועוד. אנו מציעים סוגים שונים של פתרונות כבילה בייצור מקומי וביבוא ממגוון ספקי כבלים המתמחים בתחום הרפואי. השימוש בכבלים שלנו יעניק למהנדסים את הביטחון שהם לא רק עומדים בדרישות התכנון החדש אלא גם משפרים את האיכות והביצועים של המוצר שלהם.צרו קשר
חייגו054-6357940

השאירו פרטים ואחזור אליכם!